Nábytkové komponenty - zakázková výroba

Naše firma se zabývá zakázkovou výrobou hliníkových rámečků, posuvných hlinikových rámečků, nábytkových profilů, světelných lišt, hliníkových kontrukcí a systémů z hlinikových profilů určené pro různé účely. Na základě vaší objednávky vám sestavíme od dvířek do kuchyně po šatní skříně. Pro tyto účely máme pro vás připravený konfigurátor, který vás provede a umožní sestavit výrobek, dle vašeho přání. V případě dotazů nás klidně kontaktujte. Prohlédněte si výběr z naší práce a sestavte si dle vašeho přání:

Hliníkové rámečky Přejít do konfigurátoru

Účely použití hliníkových rámečků je opravdu široké. Dvířka do kuchyňských linek, dvířka do obývacích stěn, dveře do vestavěných nebo volně stojících skříní, dvířka do botníků a mnoho dalších možností aplikace.


Posuvné rámečky Přejít do konfigurátoru

Posuvných hliníkových rámečků se užívá nejen v kuchyňských linkách, ale mohou také fungovat v obývacích stěnách. Výhodou posuvných rámečků je jejich prostorová nenáročnost, tedy dají se s výhodou použít všude tam, kde by vám vadilo klasické otevírání. Způsoby jak rámeček uchytit do korpusu je několik podobně jako posuvných systémů.

Nábytkové profily Přejít do konfigurátoru

Nábytkové profily vám nabízíme buď jako nábytkové úchyty nebo jako rohové profily. Nábytkové úchyty můžete využít do skříněk nebo šuplíků. Jsou krásným dekoračním prvkem, který je trvanlivý a přitom minimalistický. Rohové profily se primárně používají k pracovním deskám do kuchyní nebo jako ukončení podlah.


Světelné LED lišty Přejít do konfigurátoru

Světelné LED lišty se již delší dobu používají jako líniové osvětlení pod kuchyňské linky, bary nebo za obývací stěny jako tlumené světlo. Jejich výhodou je nízká spotřeba, dlouhá životnost a poměrně snadná instalace. Vyberte si z naší nabídky nejen překrytí lišty, ale také teplotu barvy LED osvětlení.


Hliníkové nožky a konstrukce Přejít do konfigurátoru

Hliníkové nožky a hliníkové konstrukce mají své využití ve výrobě nábytku a to jako komponenty (hliníkové nožky) nebo celky (např. stoly, podnoží atp). Výhodou je nízká hmotnost, dobrá pevnost a trvanlivost. Vybírat můžete z různých velikostí profilů.


Šatní systémy Přejít do konfigurátoru

Šatní systém je ideální řešení pro uložení věcí v komorách či vestavěných skříních. Jeho velkou předností je variabilita řešení díky čemuž se dá navrhnout do prostorů o různých rozměrech. Navíc díky jeho elegantnímu vzhledu je možné jej použít i do zádveří v předsíní, kde v kombinaci s botníkem vytvoří kvalitní odkládací prostor pro svršky vaše i návštěv.